7.kolo: FK ALEJ "A" - Dynamo Beránek 1:2 (0:0)

Záloha: Béda () - Baldrick () - Sváťa ()
Útok: Zdeněk () - Malej Pája ()

Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 6

Průběh utkání:
Po minulém debaklu chtěl tým FK Alej A odčinit prohru a opět pozvednout své jméno. Ovšem do cesty se mu v tomto kole postavil dosud neporažený tým Dynama Beránek. Další velkou překážkou byly skoro tradiční problémy se sestavou a je jasné, že ji chce ještě rozšířit, protože ani současný počet 11 stabilních hráčů co by měli chodit nestačí na to, aby se vždy sešla sestava nejméně 7+1. Proto nám dnes opět museli pomáhat 2 hráči B týmu, kterým patří za účast velký dík.

Kupodivu byla první polovina vyrovnaná a hráči Beránku nepředváděli zrovna úžasný výkon, jaký by se od nich s takovou bilancí dal očekávat. Bohužel Alej neměla na víc, než na vyrovnanou partii a do většího tlaku se nedostala, hrozila jen z brejků. Několik nebezpečných akcí vedl dnes dobře hrající Béda a z brejku se mohli prosadit i dva největší bojovníci na hřišti Sváťa a Benda. I výsledek 0:0 ale naznačuje, že moc šancí nebylo a především se na hřišti bojovalo.

Start do druhé půle se hráčům v modro-bílém vůbec nepovedl a prvních 10 minut se jen bránili zlepšené hře Beránku. Z pasivní hry pramenila i první branka v síti jinak famózně chytajícího Nosa. To si obránce naběhl na aut, otočil se kolem Bendy a nedal našemu gólmanovi střelou k tyči šanci. Naštestí se s gólem vlilo trochu živé vody do těl hráčů Aleje a i oni začali hrozit několika nebezpečnými akcemi. Nejblíže vyrovnání byl Béda, ale jeho pěkná rána skončila jen na tyči. Vyrovnat se premiérovou brankou v dresu Áčka podařilo Ironmanovi B-týmu, Malýmu Pájovi. Po chybě gólmana a obránce Beránku se k němu dostal míč, který pohotově z první dorazil do prázné branky, jelikož to bylo ale z první a ca z 10 metrů nebyla to vůbec lehká šance. Když už to vypadalo, že sebereme lídrovi tabulky bod, bohužel jednu ze střel Beránku tečoval Benda do vlastní sítě a na změnu směru pohybu míče už náš gólman nebyl schopen včas zareagovat. Škoda, bod byl na dosah.

Bohužel jsme se tak dostali opět do záporného skóre 3 výher a 4 porážek a ve zbývajících 4 zápasech to bude chtít k záchraně minimálně 2x vyhrát. Snad se sejdeme v lepší sestavě a nejlépe už v příštím zápase začneme opět sbírat body.