Příbram podzim 2003

Trenér Kotrba se svými hochy z ACS se vrátil na místo činu do Příbrami, kde dlouhá léta působil..Horst Siegl znovu proti svým..Hráči FK ALEJ si to samozřejmě opět nemohli nechat ujít..zážitky a fotky exkluzivně jen na webu FK ALEJ..!
BONUS!Oscanovaná vstupenka v rubrice Stadiony/Vstupenky sekce Gambrinus liga
Další fotky ve Fotogalerii rubrika Výjezdy!
Video ze zápasu (včetně zvuku) na kotel ACS již ke stažení v příloze k tomuto článku!!



Příbram podzim 2003

Na druhý výjezd v sezóně se všichni Sparťani, a Homolkové zejména, vždyť si v nádherném sobotním počasí o prázdninách prosadili fotbal před Karlštějnem či Máchovým jezerem, náležitě těšili a to by nebylo aby Spartička neroznesla Příbram s útokem co by rozstřílel i Real Madrid!!

Bohužel i na druhé straně se představil zajímavý útok, modla rudého dresu z let minulých HORST SIEGL a 120kilový pořízek z posilovny Žemlík. Oba 2 dělali defenzivě letenských občas slušné problémy. Ten největší přišel od Horsta v druhém poločase, kdy svou autoritou přiměl zmatené rozhodčí-amatéry odvolat už 2x uznaný Gluščevičův gól a vzít tak Spartě vítězství 1:0. Bohužel moc jiných šancí Sparta neměla a nutno přiznat že výkon na úrovni ligy mistrů to nebyl a proto je možná remíza 0:0 pěknou vzpruhou, jak přimět hráče a možná v tomto případě hlavně trenéra aby se probudili a něco se sestavou a potažmo s výsledky udělali. Ovšem po 3 kolech nelze dělat nějaké závěry a je třeba si počkat..zejména na kolo šesté..

Po stránce fanouškovské a zejména po skvělém utkání v Teplicích byl zápas silně podprůměrný a nic nenapravily ani 2 dýmovnice při vstřeleném gólu…do Příbrami dorazilo přibližně stejné množství fandů Sparty jako do Teplic, ovšem v sektoru hostí se jich sešlo jen něco kolem 60….všichni se už asi připravovali a šetřili na další domácí zápas proti Budějovicím v pondělí od 16:40..SMRT NOVAPRIMÁCKÉMU televiznímu kartelu..to bude zase „kotel“!!:((( Ludva Homolka