FK Alej B - Stars of the Shadow 6:0 kontumačně
Hráno : 27.06 2004, 10:00, hřiště Podvinný mlýn 1, počet diváků: 1
Sestava : Kubík - Majer, Chadraba - Karhan I., Pořízek -Krůta, Slameň
Góly: kontumace

Komentář k utkání :
Poslední kolo bylo pro FK Alej B nejúspěšnějším výsledkem za celou sezónu, ovšem 6:0 nevzniklo přičiněním šutérů v modrém, ale kontumací zápasu, protože se soupeř dostavil jen se 4 hráči. Naštěstí si vše béčko vynahradilo o den dříve, kdy dokráčelo v náročném turnaji v Doubravčicích až do semifinále a posléze až na penalty nedosáhlo na stupně vítězů v boji o třetí místo. S 12 body po konci sezóny sice nemůže být nikdo spokojen, ale doufáme, že alespoň vedlejší účel byl splněn a vykrystalizoval se tým, který bude v případě angažování 2 posil bojovat snad úspěšněji na podzim o postup do 7.ligy.

10.kolo, 8.O liga
FK Alej B - Sporting Ohradní TJ 0:3 (0:2)
Hráno : 13.06 2004, 10:00, hřiště Hagibor 3, počet diváků: 2
Sestava : Holan - Majer, Karhan P.- Karhan I., Karhan M.-Krůta, Beneš Pa
Góly:

Ani v předposledním zápase sezóny jsme nedokázali protrhnout sérii čtyř proher v řadě a prohráli jsme popáté. Ani s celkem silnou sestavou jsme se opět nedokázali prosadit ani střelecky a z posledních dvou zápasů máme hrozivé skóre 0:11. První gól soupeře padl po rychlém brejku, vyrovnání sice opět viselo ve vzduchu, ale povedlo se nám nastřelit pouze dvakrát tyč. Soupeře se do poločasu radoval ještě jednou a my mohli pouze doufam, že se prosadíme v naší tradičně lepší druhé půli. Bohužel zázrak se nekonal, soupeř kvalitně bránil a snažil se podnikat nebezpečné protiútoky. Po menší zápasnické vložce se ještě jednou prosadili hosté, jak jinak než po brejku. Poslední zápas hrajem za 14 dní symbolicky s posledním týmem tabulky, tak snad tam by se nám mohlo povést protrhnout střelecké i herní trápení :o)

9.kolo, 8.O liga
FK Alej B - SAS fans 0:6 (0:8)
Hráno : 06.06 2004, 10:00, hřiště Karlín 2, počet diváků: 1
Sestava : Holan - Chadraba, Majer - Karhan I., Pořízek - Krůta, Slameň
Góly:

Čtvrtá prohra v řadě a ještě k tomu debakl 8:0, tak to se odehrálo v neděli ráno na zmáčeném a o 1/4 zkráceném hřišti v Karlíně. Zápas se nepovedl hlavně brankáři Holanovi, který hned v první minutě nedokázal odkopnout míč do bezpečí před dotírajícím soupeřem a navíc měl na zkráceném hřišti problém s dobrými výkopy brankáře soupeře. Výsledkem bylo 6 gólů v jeho síti během uvodní čtvrthodinky. Poločas 6:0 nevěstil nic dobrého. Ve druhé půli jsme sice se soupeřem srovnali krok, ale nedokázali jsme si vytvořit pořádnou šanci a ani zlepšený výkon gólmana hostí nezabránil dalším dvěma gólům v jeho síti a finálnímu výsledku 8:0, který je trochu krutý a zároveň je nejhorší v krátkých dějinách FKA B.

8.kolo, 8.O liga
FK Alej B - River lejt 3:5 (1:3)
Hráno : 30.05 2004, 11:15, hřiště Suchdol 1, počet diváků: 1
Sestava : Holan - Chadraba, Matula - Karhan I., Karhan P. - Krůta
Góly: Matula 2x, Chadraba

FK Alej B by se mohla fotbalem bavit, pokud by se ovšem sešla v odpovídajícím počtu, a to při nenadálém odřeknutí Pořízka se Slameňem (předvečer zápasu, repektive 5 minut před výkopem) ve 30ti stupňovém vedru bez střídání opravdu nešlo. Aby toho nebylo dost, modří prohrávali opět vlastním gólem. Ještě se podařilo Chadrabovi chytrou přízemní střelou vyrovnat, ovšem 2 proměněné brejky Riveru do poločasu rozhodly zápas. Už za stavu 1:5 ve druhém poločase Alej zmírnila ošklivý výsledek a 2 góly Matuly znamenaly alespoň snížení na 3:5. Sečteno podtrženo: 8.0 liga, 8.kolo, 8 bodů..doufejme že ne 8.místo.