Čtení jaro 2004 - 11.kolo

2004-06-19  | příloha
Poslat emailem
Komentář k utkání :
V posledním utkání jsme chtěli důstojně zakončit sezónu a odvést si z tradičního karlínského hřiště 2 body. Začali jsme dobře, měli jsme územní převahu, ale střelec Pavel Beneš odmítl překonat hranici 10ti gólů v sezóně a zahodil veškeré šance, které mu buď připravili vlastní spoluhráči nebo si je důrazem vybojoval sám. Ani několik našich střeleckých příležitostí se neujalo nebo skončilo mimo určený cíl, tedy branku soupeře. A tak přišel trest v podobě gólů "Štastného" týmu. Přenechali jsme totiž soupeři iniciativu a ten se na nás začal tlačit a z dvou chybných rozehrávek Karola a Kmínka jsme rázem prohrávali o 2 góly. Tak skončil i poločas a nikdo moc nevěřil, že dokážeme zápas otočit.

Lucky team si ale dnes moc štastný den nevybral a samozřejmě k tomu notnou měrou přispěli i hráči/bojovníci v modrých dresech. Nahrávačem dnešního utkání se stal inženýr Karol, který přesně narýsoval své 2 přihrávky. Nejprve nechal konečně prolomit střeleckou smůlu Beneše, který tak pouze přičichl 9ti vstřelenými góly k dvojciferné sumě vstřelených gólů v sezóně. Posléze s na první pohled ledovým klidem uklidil jeho přihrávku k tyči Rudovský. A to už běžela 56. minuta. Desorientovaní hráči Lucky teamu se už uchýlili jen k nakopávaným míčům a po trestu výše zmíněných 2 branek přišla doslova pohroma a ztratili vyhraný zápas. Ortel vyřkl svým prvním gólem v sezóně (protože skoro půlku odchytal v brance) Kubík a na rozdíl od Pavla Beneše si to umí zpočítat a nevystřílel prach zbytečně v jediném zápase. V 660. minutě této sezóny krásně uklidil do sítě přihrávku M.Karhana a bylo vymalováno.

Lucky teamem jsme v tu dobu byli my a po následném hvizdu jsme se mohli radovat ze zisku 2 bodů. Zápas se nám jako celek sice moc nepovedl, což je škoda. Pokud bychom dokázali zahrát jako proti Hlavám či Vosám, jsem přesvědčen v hladší vítězství, ale nakonec jsme rádi i za toto. Ziskem 12 bodů jsme se tak pouze na jediný bod přiblížili 13 bodům z podzimu 2003, což není zas tak zlé. Sladkou tečkou za sezónou se doufám stane příští týden turnaj ve Statenicích, kde rozhodně chceme napravit nevydařené vystoupení z ročníku minulého a minimálně postoupit ze skupiny. FK ALEJ FOREVER!!