4.kolo: FK ALEJ "A" - Angmar A 3:1 (2:0)

Obrana: Twinsen (6) - Předseda (6) - Cikán (5)
Záloha: Káďa (6) - Horse (6) - Ludva (6)
Útok: Klokan (6)

Průběh utkání:
Minule jsme se sešli v dobré sestavě a byly z toho kontumační 2 body. Tento víkend jsme byli opět v silné sestavě akorát bez absentujícího dua bratrů Bendů. Soupeřem nám byl tým Angmar, který ač sestoupil ze 3. ligy, tak v probíhajím ročníku neurval ještě ani bodík za první 4 kola. Matematika tedy vysílala jasné signály, že by to měly být opět 2 body na našem kontě.

Deštivé nepřijemné počasí (které by na staré škvárové Pražačce bylo asi "smrtící") bylo po celý den a tak ani hodinka během zápasu nebyla výjimkou. Pravděpodobně i proto nás přišli podpořit pouze 2 diváci. Hned od prvních minut viděli jasnou převahu FK Alej. Zápas neměl nijak smrtící tempo a byl spíše průměrné úrovně. První gól jsme dali dost štastně, když ne příliš jistě zasáhl brankář Angmaru. Nechal se prostřelit spíše centrovaným míčem Horseho a vedli jsme 1:0. Chtěli jsme samozřejmě vedení zvýšit a bylo k tomu několik šancí. Využit byl až brejk dua Předseda-Ludva, kdy si jmenovaní vyměnili míč a Předseda vsítil k tyči už svou druhou branku sezóny. Za zmínku stojí z první půle ještě rozhodně bomba Twinsena, kterou zastavilo ale bohužel břevno pro nás špatně postavené branky.

Už jednou jsme v prvním kole proti Juniorům vedli na stejném hřišti 2:0 a 2 body si nechali sebrat minutu před koncem. Toto jsme nechtěli dopustit a naštěstí se nám podařilo vstřelit třetí gól. Klokan uklidil asi z 20ti centimetrů milimetrovou přihrávku Horseho. Nebylo to ale vůbec na začátku druhé půle, ale až po xy zahozených šancích nebo spíše nedotažených šancích. Dvě měl napřiklad Klokan, Ludva nastřelil tyč a pravděpodobně by se tak dalo pokračovat i vůči všem dalším členům sestavy. Celkově byl druhý poločas dosti vlažný z naší strany a více jsme dovolovali Angmaru se drát před naší branku. To se nám samozřejmě nevyplatilo a Angmar snížil trefou pod víko na 3:1 a měl dále jednu tisíciprocentní gólovku, kdy nás zachránila až tyč. Proti silnějšímu soupeři by se nám takový hazard nemusel vyplatit, ale naštěstí jsme dnes neplatili za neproměněné šance ztrátou bodů.

Podali jsme dnes kolektivní výkon a podle mě všichni zahráli slušně. Přece jen bych si neodpustil malou pochvalu a ocenění výkonu našeho gólmana Malce, který jakékoli zaváhaní spoluráčů napravil a také Předseda dnes myslím zahrál velmi dobrý zápas, ve kterém kromě gólu vyslal na branku Angmaru v druhé půli i pěkný volej z hozeného autu. Tak snad se příště podaří prodloužit "šňůru" naší neporazitelnosti na 5 zápasů a kdyby to bylo v podobě dvoubodové, rozhodně bychom se nezlobili.