Záloha: Porezz () - Benda () - Ludva ()
Útok: Raoul () nejlepší hráč zápasu - Luky ()

Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 6

Průběh utkání:
Na nedělní odpolední termín na poměrně neoblíbené malé hřiště do Modřan se sešla modro-bílá „Blackburnovská“ Alej v poměrně kvalitní sestavě sice bez absentujícího Předsedy, zato s posilou z béčka Porezzem a hlavně navrátilcem do zadních řad Káďou, který vrátil naší hře organizaci a řád. Bohužel se potvrdilo, to co se o hřišti na Angelovově víme od minulé sezony se zápasem s Lipodurem (někteří z nás na ten zápas furt ne a ne zapomenout … zvláštní …). Hřiště je to malé, s nekvalitní hrbolatou umělkou nulté generace, což asi v 15 minutě odnesl zraněním kolene Ludva, kterého budeme postrádat po zbytek podzimní sezony, což je samozřejmě velká ztráta.
V tom čase už ale hra nabrala obvyklý Angelovácký řád – hrálo se poměrně rychle, střílelo se skoro odevšad a hra byla plná osobních soubojů. Přece jenom se ale už od začátku projevovala větší fotbalovost Aleje a větší technická vyspělost oproti „Zvířatům“ (opravdovým Animálem byl možná i gólman hostů slovenské národnosti, pár jeho nejistých zákroků nahrazovala jeho jadrná slovenčina s větami typu „Do chuja fukaj ty kokot“ apod.).

Po rychlé akci Bédy Horáka se asi v 10 minutě dostal míč na dostřel branky hostů, kde Béda přenechal míč Raoulovi, který pravačkou otevřel skóre. Asi po pěti minutách vyrovnané hry z ojedinělé fotbalové akce hosté vyrovnali, ale vyrovnaný stav se opět za chvíli změnil po hezké akci Lukiho, když obešel dva soupeře a patičkou dával Bédovi před prázdnou bránu. Poločas skončil i přes dalších pár akcí Raoula a malého Bendy 2:1, to už ale neviděl Ludva, když si sám bez cizího zavinění pohnul kolenem a musel odjet do nemocnice.

Druhou půli pokračovala hra hlavně před brankou Animals, kteří se místy bránili v „házenkářském rozestavení“ a hrozili jen z brejků. Po krátkých narážečkách s Káďou si míč kolem obránce obhodil Raoul a levačkou prostřelil „slovenské zvíře“ v bráně. Ono „zvíře“ se o chvíli později mohlo, s nadšením slovenskému národu vlastnímu pro tak důležité chvíle, radovat z toho, že zlikvidovalo penaltu za faul na Bédu Raoulovi, který s ní naložil víc jak špatně. Možnost zkompletovat hattrick si však nenechal ujít po rychlém vhození autu od Bendy a zakončil tak skóre zápasu na 4:1. Ve zbytku zápasu se hra přelévala ze strany na stranu s množstvím šancí na obou stranách, a kdyby zápas zkončil třeba 7:3 asi by se nikdo nedivil.

Kladem zápasu byla poměrně kvalitní hra ve všech řadách, dařilo se Káďovi, Porezzovi, posile Bédovi a střelecky Raoulovi, jasným záporem je ztráta Ludvy, kterému nezbývá než popřát brzké uzdravení.