11.kolo: FK ALEJ "A" - FC Namo 1:1 (1:1)

Obrana: Glum () - Předseda () - Ladia ()
Záloha: Béda () - Fantomas () nejlepší hráč zápasu Raoul () - Káďa ()
Útok: Luky () - Benda ()
Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 7

Průběh utkání:
V krátkém časovém horizontu jsme se utkali v dalším - posledním - kole podzimní sezóny se soupeřem namočeným do sestupu. Teď nebo nikdy. Sešli jsme se kompletní a pouze distancovaný Ludva nemohl nastoupit. Káďa dorazil díky zapomnětlivosti až na druhou polovinu. I na hřišti bylo vidět, že chceme vyhrát a FK Alej hrála opravdu jako tým. Velký počet hráčů na střídání má samozřejmě i své negativa, ale rychlejším střídáním jsme se snažili minimalizovat to, že hráč zůstane na lavičce 10 minut mrznout bez pohybu.

První polovina byla z naší strany pěkná. Je sice co zlepšovat, ale vůle po vítězství byla u našich hráčů velká. Vyhrávali jsme osobní souboje (aby taky ne, když soupeř byl generačně v jiné věkové kategorii) a i přes neštastný vlastní gól asi ve druhé minutě opět z rohu jsme hráli na vítězství. Dařila se nám občas i kombinace a to se na ten fotbal pak hned pěkně kouká. Ve dvou šancích se ocitl Benda, ale jednou netrefil branku a podruhé zázračným zákrokem zlikvidoval šanci gólman soupeře. Hrdina předchozí situace naopak zaspal u našeho vyrovnávacího gólu. To nechal o hlavu menšího bendu volně hlavičkovat ve svém vápně a sváteční střelec vyroval na 1:1. Alej hrála poměrně dobře, soupeř jen nakopával. Za zmínku stojí asi nejhezčí akce poločasu po ose Béda, Fantomas, Luky a Béda, kdy už z velké blízkosti nedokázal bohužel Béda míč propasírovat až do branky. Poločas skončil remízou.

Pokud bychom hráli ve druhé půli jako v první, museli bychom zvítězit. Bohužel se na naše kopačky začala vkrádat nervozita a dali jsme tím soupeři prostor ke hře. Začali jsme také více nakopávat míče a byla to hra spíše na náhodu. Nejblíže měl k vytouženému gólu asi Benda, který ale bohužel v brejku nepřihrál úplně volnému Lukymu a jeho střela skončila na prvním protihráči. Naštestí pro nás i akce Nama končily vetšinou daleko od gólmana Nose a nic 100% si protihráči nevypracovali. I druhý poločas skončil tedy remízou.

Ještě budeme čekat na výsledky ostatních zápasů a snad se to v minitabulce nezamotá tak, že bychom byli třetím sestupujícím. Pravděpodobně by nám ale tento bod měl na záchranu stačit. Pochválit bych chtěl za posldní zápas celý tým za bojovnost a speciálně Fantomase za extrémní bojovnost. Jeho neviditelná hra není mnohokráte doceňována,ale oddře toho vždycky za dva.