Záloha: Raoul - Káďa - Ivan
Útok: Luky

Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 4
Průběh utkání:

Sobotní odpoledne přineslo za slunečného počasí třetí remízu sezóny s týmem GTL „A“. S tímto soupeřem „modří“ na jaře na stejném hřiště prohráli 4:1, proto bylo co oplácet … na odvetu byli zvědaví 4 fanoušci. Sestava byla plánována v průběhu týdne bez Ludvy, Bendy, Bédy a počítalo se s navrátilcem Twinsenem, ten bohužel nedorazil – místo sebe poslal v 15:10 sms s textem „Sorry ožral jsem se, probudil sem se před chvílí … sem nespolehlivej parchant“ a zařadil se tak bohužel k již tradičně pro tento podzim absentujícímu Pavlu Benešovi … škoda. Bylo tak dobře, že dorazila posila z béčka Ivan – který tak absolvoval druhý zápas v rozmezí necelých 6 hodin – nelze dodat než – klobouk dolů a díky.

Samotný zápas začal pro nás již tradičně – velmi vlažně v pěším tempu a když nás soupeř nijak významně nepřehrával hrálo se skoro bez náboje. Něco se začalo dít, když Raoul dost špatně rozehrál u půlky přímo na nohu soupeře, který se dvěma rychlými narážečkami dostal ve dvou před našeho golmana, který ač se snažil byl překonán asi v 10 minutě z blízka do prázdné brány. Po obdrženém gólu jsme se začali osmělovat a po několika slibných akcích, kdy jsme si pro tento zápas netradičně přihráli po zemi, jsme se dostali k pár šancím, ale ani Luky, Raoul ani Majk nepřekonali velmi dobře chytajícího golmana soupeře. Ten kapituloval pouze jednou kdy asi ve 20 minutě si Raoul poprvé za dva zápasy zpracoval míč od Pájy, tak jak chtěl a střelou sice na bránu, ale nijak prudkou procedil míč do brány … dost šťastný gól nás probudil a do konce poločasu jsme ještě několikrát zahrozili – Luky trefil tyč a Pája po pěkné střele jen těsně minul.

O poločase jsme si řekli, že na soupeře vletíme a dáme rychle góla. Bohužel odhodlání zůstalo mimo hřiště – prvních deset minut bylo z naší strany dost tragických – jen jsme nakopávali míč dopředu, kde se jej nedařilo podržet a ten se tak rychle vracel na naší polovinu a jen díky již tradičně výbornému Nosovi bylo skóre stále vyrovnané. S blížícím se koncem zápasu se začalo tempo přece jenom zvyšovat a šance se střídaly na obou stranách. Majk po narážečce s Lukym pálil nebezpečně a Raoul hlavou dorážel skoro gólově, ale brankář soupeře byl už do konce zápasu v dobré pohodě a zlikvidoval nejen tuto, ale i další šance „modrých“. A když Raoul slepě rozehrál přímák bez rozehrání do zdi, kterou nemohl prostřelit skončil zápas remízou.

Po průběhu zápasu asi zaslouženou, vyhrát mohly oba týmy – šancí na to měly oba dost. Soupeře podržel i přes chybu při gólu golman a dvojice běhavých hráčů uprostřed dělala občas naší obraně problém, ale i my jsme nebyli bez šancí na dva body – škoda úseků zápasu, kdy se uchylujeme k nakopávání míčů, což je věc která se bohužel opakuje.Plusem rozhodně je, že zůstáváme stále neporaženi ... Proti Kikině příští týden to bude zkouška na co Alej v podzimní sezóně má a na co ne …