Čtení 11. kolo podzim 2010

FK ALEJ "A" – FC Spirit bar B 3:6 (3:5)
Již oběma nohama v 5. lize jsme opět předvedli tragický začátek a zaslouženě prohráli...

10.kolo: FK ALEJ "A" – FC Spirit bar B 3:6 (3:5)
Hráno: 12.12.2010 15:00 Hanspaulka
Diváci: 2

Góly: Benda, Luky, Ludva

Sestava
Brankář: Ladia
Obrana: Majk - Pája
Záloha: Ludva - Ivan - Malej Pája
Útok: Benda - Luky

Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 3
Průběh utkání:

Nastoupili jsme do zápasu, kde už o nic nešlo a tak si někteří pravidelně chodící "vzali volno" a proto jsme byli rádi za posily z rozjetého B týmu.

Jako přes kopírák se odehrávalo prvních 10. minut zápasu z před 14 dny. Změnou bylo pouze to, že jsme nejprve Bendou spálili první gólovku zápasu. Byli jsme ale absolutně nekoncentrovaní a nechali soupeře vstřelit během prvních minut hned 4 góly. Pak už se hrálo velmi složitě, protože soupeř akorát mohl pohodlně čekat před svojí brankou. Naštěstí protože šlo pouze o 2 body tomu tak nebylo a hrál se otevřený fotbal z obou stran. Podařilo se nám snížit až na rozdíl 3:5 brankami Bendy, Lukyho a Ludvy. Pak jsme mohli z penalty snížit na rozdíl jediného gólu, ale Majk trefil jen gólmana.

V druhé půli se už ani jeden z týmů přes množství gólovek (našeho gólmana zachránily snad 4 tyče a u nás spálil 1000 % šanci Malej Pája) výrazněji gólově neprosadil. Bohužel jsme ale jednoho góla dostali a tak jsme zakončili historicky nejhorší sezónu velmi nelichotivým výsledkem.

Klíčem k neúspěchu byla obranná fáze, celkem 44 obdržených branek je v průměru přesně 4 na zápas. Když se podíváme na vývoj v průměru obdržených branek za jaro 99 až podzim 08 (0.9→2.1→1.8→1.9→1.8→1.8→1.8→1.1→1.4→1.7→1.9→1.7→2.0→2.2→1.9→2.1 →2.6→1.8→1.6→2,6) je to letos opravdu tragické číslo, nejhorší ve skupině. Tak množná dobře, že už sezóna skončila. Na jaře se musíme hodně zlepšit, jestli si chceme ještě zahrát alespoň tu 4.ligu.

Ludva