Hráno: 8.12.2012, 11:15, Hostivař, počet diváků: 2
Golmi - Homolka, Sváťa, Kopr - Ludva, Ivánek - Chadič, Manics
Góly: Chadič

Nejlepší hráč utkání: Sváťa

Komentář k utkání:
Za mrazivého počasí jsme nastoupili proti Profesorům, které jsme v minulé sezóně přehráli a stále s teoretickou šancí na postup. To by se ale muselo udát několik náhod, jednou z nich byla i dnešní výhra Aleje. Jinak totiž nelze charakterizovat výkon rezervy Aleje. Dneska to prostě žádná filharmonie nebyla. Mohli jsme sice zápas vyhrát, protože Sváťa, Chadič, Kopr nebo Ludva měli dobré šance zvýšit skóre, Chadičův gól ze začátku zápasu však zůstal osamocen. Naopak soupeř dal 1 tyč ještě v první půli a tak to mohlo skončit i prohrou. Remíza je tak symbolickým zakončením sezóny, kdy některé zápasy skončily jasnou výhrou, některé se ubojovali a některé naopak Alej neměla moc šanci na výhru. Za 13 bodů před začátkem sezóny by ale asi všichni poděkovali, takže může vládnout spokojenost.

9.kolo, 7.H liga
FK Alej B - New Jersey Devils B 4:1 (1:0)

Sestava:
Golmi - Homolka, Kopr, Mája, Sváťa - Ivánek, Ludva, Porezz - Manics, Jéňa, Malej Pája
Góly: Porezz, Jéňa, Sváťa, vlastní

Nejlepší hráč utkání: Golmi

Proti sousedovi z tabulky jsme se sešli skoro v nejsilnější možné sestavě. Z lidí, s kterými se počítá nebyl akorát nováček Tomáš, jinak jsme měli 2 pětky do pole. Do soupeře jsme se zakousli a bylo jen otázkou kdy půjdeme do vedení, což se stalo po tom, co Pořez tečoval aut a vyedli jsme 1:0. Na 2:0 zvýšil Jéňa a do poločasu ještě zcela nekrytý Sváťa další aut uklidil přesně do branky. Mimo to jsme nedali několik tutovek, ale hlad po gólech a potřebné nasazení nechybělo. Druhá polovina byla z naší strany v režii zakazování šancí, kdy jsme hrozili z brejků a trochu bohorovně ubrali na bránění, což vyústilo ve 2 góly v naší síti. Naštěstí si soupeř dal jednoho vlastňáka a tak jsme zopakovali výhru z jarní sezóny s tímto soupeřem. Válec jede!

Nejlepší hráč utkání: Manics

Velmi početná sestava byla dobrým základem toho, abychom odčinili ostudu z minulého kola, kdy jsme s nefotbalistama prohráli vysokým rozdílem. A bylo se na co koukat, dali jsme celkem 6 gólů a spoustu dalších šancí zahodili. Zasunul opět Manics, jeho zakončení patou bylo parádní. Zajímavostí zápasu byla i přítomnost fotoreportérů z nejmenovaného celostátně navštěvovaného periodika. Soupeři jsme dali čuchnout jen ve druhém poločase, kdy jsme si vybrali slabší desetiminutovku, ve které jsme dvakrát byli překonáni, gól patou od Cosma po pěkné akci byl opravdu pěkný, z výhry se ale radovala rezerva Aleje.