Hráno: 28.11.2004, 10:00, hřiště Karlín 5, počet diváků: 1
Sestava:
Kodýdek - Pokorný, Majer, Kopřiva - Karhan I, Krůta (nejlepší hráč)- Chadraba, Slameň
Góly:3x Chadraba, Pokorný

Komentář k utkání:
Poslední kolo nás čekal nejlepší soupeř ze skupiny - United Clans. Hřiště na Karlíně bylo díky počasí podmáčené a zkrácené. Nastoupili jsme v plné síle, ale od začátku náš brankář bral utkání ze srandy a podle toho to vypadalo. Takové laxní góly nedostal za celou sezónu. Soupeř nás přehrál po všech stránkách a i on bral utkání pak už i ze srandy. Zlepšený výkon nastal až ve druhém poločase, když se dostal na hřiště Pavel Krůta a hráči Aleje v pěti minutách dali 3 góly, kterými snížili na 4:8, ale ke konci utkání ještě další tři kousky dostali. Rozloučení se sezónou to nebylo optimální, ale příští sezónu už postoupíme o stupeň víš.

10.kolo, 8.O liga
FK Alej B - Stará dáma 0:1 (0:0)
Hráno:13.11.2004, 15:00, hřiště Hagibor 2, počet diváků: 1
Sestava:
Kodýdek - Matula, Karhan I., Majer - Pořízek, Svátek- Slameň
Góly:

Tento zápas se hrál pro tým FK ALEJ B v nezvyklý termín – nedělní odpoledne a za mrazivého počasí.Přesto přinesl na 8. ligu velmi kvalitní fotbal. Alej nastoupila oslabena o svého „malého-velkého“ kapitána, který byl v čas zápasu zrovna zajat kdesi mezi lesy u Brna….S jedním ze dvou suverénů skupiny – Starou dámou,sehráli hráči béčka minimálně vyrovnaný zápas. Dovolil bych si tvrdit, že byli dokonce o maličko lepší. Bohužel se prokázala opět naše stará bolest – neproměňování šancí a v době velkého tlaku Aleje přišel trest v podobě smrtícího brejku soupeře. Přes velkou snahu se pak již béčku bohužel vyrovnat nepodařilo. Ukázalo se však opět, že hrát se dá opravdu s každým.

9.kolo, 8.O liga
FK Alej B - Sporting Ohradní TJ 1:3 (0:1)
Hráno:7.11.2004, 11:15, hřiště Hagibor 3, počet diváků: 2
Sestava:
Kodýdek - Pořízek, Karhan I., Majer - Chadraba, Šimurka - Krůta, Slameň
Góly:Slameň

K zápasu proti silnému soupeři, známému již z loňska, nastoupilo béčko velmi motivováno. Terén byl vzhledem k deštivému počasí překvapivě kvalitní. Průběh byl od začátku vyrovnaný, Alej možná o něco lépe kombinovala a vytvářela si více šancí. Bohužel zhruba v polovině první půle po podcenění situace naší obranou jsme inkasovali. Po změně stran se i přes velkou snahu všech hráčů FKA stále nedařilo vstřelit branku a naopak došlo k potrestání špatné produktivity druhou brankou v síti jinak výborného brankáře. Přesto to alejské nesrazilo na kolena a jejich chvílemi až drtivý tlak korunoval cca 10 min před koncem Slameň gólem na 1:2 .Tento tlak i nadále pokračoval, ale neúspěšně a naše v tyto momenty již vabank hrající mužstvo inkasovalo potřetí a bylo rozhodnuto….Přesto lze výkon béčka v tomto zápase označit za jeden z nejlepších v jeho zatím krátké historii vůbec.

8.kolo, 8.O liga
FK Alej B - Rokoko-Travel 6:2 (2:0)
Hráno:31.10.2004, 11:15, hřiště Hagibor 3, počet diváků: 2
Sestava:
Kubík - Pořízek, Karhan P., Majer - Karhan I., Kmínek - Krůta, Slameň
Góly: 2x Majer, Pořízek, Krůta, Slameň, vlastní

Zápas měl mít jasného favorita v týmu FK Alej B a nelichotivé skóre 0:4 z minulého víkendu se podařilo akorát vyrovnat. Je třeba vypíchnout, že hráči Rokoka k tomu FK Alej pomohli 2 ukázkovými vlastními góly(s tečí Slameňe..) a byli rádi že si jich tam nenasypali více. Dva obdržené góly v druhém poločase jsou škoda, uhrát nulu s tímto soupeřem by mělo být povinností. Aby nebylo těch dvojek málo, 2 kráte skóroval Majer, zvláště gól patou mezi nohy brankáři byl ukázkový. Poslední dvojka bude patřit duu hráčů FKA, dnes se zápas velmi povedl I.Karhanovi a zdravotně indisponovaný Krůta se ukázal pěkným gólem ala sparťanský Lukáš Zelenka proti Olomouci. Snad se bude takto výsledkově dařit i proti týmům z čela tabulky.

Góly: -

Zápas proti mužstvu z chvostu tabulky se Aleji vůbec nevydařil.Snaha o zvrat jednobrankového rozdílu z prvního poločasu vzala ve druhé půli velmi rychle za své a soupeř postupně přidal 3 další hřebíky do naší rakve.Nutno poznamenat, že výkon v druhé půli byl dosti ovlivně počtem hráčů na střídání obou mužstev.Zatímco River lejt měl 3 nebo 4 střídající hráče, Alej neměla nikoho (omluvy některých našich hráčů byly silně kuriozní).Toto, ale neomlouvá fakt,že hráči Aleje za celý zápas téměř neohrozili soupeřovu branku…