6.kolo: FK ALEJ "A" - England United FC 0:3 (0:1)

Obrana: Twinsen(4) - Předseda (4) - Porezz (5)
Záloha: Ludva (5) - Fantomas (5) - Glum (5)
Útok: Benda (4) - Horse (5)

Průběh utkání:
Spalovač Benda a až na Pořeza tragická obrana, tak by se dal jednoduše charakterizovat šestý zápas ve 3.sezóně FK Alej ve 4.lize. Proč jsme tedy opět odešli ze hřiště bez bodu? Už několikrát jsme opakovali, že hrát na nulu vzadu je jasný cíl a i za 0:0 je bod. Jenže to
by vzadu nesměl být dnes Twinsen ještě na rybách a Předseda by musel přidat o 100% na fotbalovosti. První minuta a prohráváme 0:1, Twin nechá narazit svého hráče, Předseda nestíhá druhého útočníka a Cikán v brance je bezmocný. I když po takové sprše se nehraje dobře, FK Alej se zvedá a celý první poločas s čistým svědomím mohu prohlásit, že jsme byli lepším týmem. Ale co je to platné, když gólové vyjádření chybělo. Celé záložní řadě Glum - Horse - Fantomas a Ludva se docela daří kombinovat, ale ani střela Ludvy, ani Horseho šance při které mu skluzem zabránil ve vstřelení gólu brankář Englandu nekončí gólem. To je ale pouze slabý odvar oproti tomu co dokázal dnes zahodit Benda. Je sice velkým plusem v útoku, bojuje jako nikdo, dostane se do dobrých střeleckých šancí a i několikrát nebezpečně vystřelí, proto není diskuzí o tom, že je o 100% lepší než Martin Rudovský, podobný typ hráče, leč dokáže také zazdít i vyložené tutovky. Dnes jich měl nejméně 5, jak s nimi naložil škoda popisovat. Ještě paradoxnějším a o to nepříjemnějším faktem zůstává, že poločas jsme i přes toliko šancí prohráli s týmem, který měl kromě gólu snad už jen jednu vyloženou šanci opět po namazání Předsedy.

Odhodláni pokračovat ve stejném výkonu vstupujeme do druhé půle, ale už to tak nejde a hra je vyrovnaná, více šancí se urodí pro England, který má v útoku přece jen více místa.. Za zmínku z našeho útočení stojí snad jen ostrý střed Bendy s gólmanem Englandu, který musel jít předčasně pod sprchy. Na jejich záložního gólmana jsme bohužel pořádně nevystřelili a England nám dal ještě další 2 góly. První neodhadl Předseda výkop, nešikovně zfauloval hráče a při následném přímáku se "zeď" mezi Předsedou a Bendou nepochopitelně rozestoupila a Cikán v brance se střelou z pár metrů samozřejmě nemohl nic dělat. Druhý gól si dal laxně Ludva skoro sám, jeho chybnou rozehrávku na Gluma vypíchl soupeřův útočník rovnou do branky. Ludva si tak pokazil jinak slušný výkon v tomto zápase. Konec a 0:3:(

V příštím zápase, snad konečně s Káďou, nastanou změny v sestavě, bohužel všichni se musí podřídit nyní už záchranářskému boji. Zadarmo nám body nikdo nedá a prohrát podobným stylem vlastně po 4. už v této sezóně, kdy nás vyloženě ještě nikdo nepřehrál, by bylo škoda!!.