hlavní stránka  

  Oficiální web server Footballového Clubu FK Alej

 | O klubu | Soupiska | Fan club | Forum | B tým FK ALEJ
  Rubriky
 
·   Aktuality
·   Statistika
·   Zápasy
    - Podzim 2020
    - Podzim 2019
    - Jaro 2019
    - Podzim 2018
    - Jaro 2018
    - Podzim 2017
    - Jaro 2017
    - Podzim 2016
    - Jaro 2016
    - Podzim 2015
    - Jaro 2015
    - Podzim 2014
    - Jaro 2014
    - Podzim 2013
    - Jaro 2013
    - Podzim 2012
    - Jaro 2012
    - Podzim 2011
    - Jaro 2011
    - Podzim 2010
    - Jaro 2010
    - Podzim 2009
    - Jaro 2009
    - Podzim 2008
    - Jaro 2008
    - Podzim 2007
    - Jaro 2007
    - Podzim 2006
    - Jaro 2006
    - Podzim 2005
    - Jaro 2005
    - Podzim 2004
    - Jaro 2004
    - Podzim 2003
    - Jaro 2003
    - Podzim 2002
    - Jaro 2002
    - Podzim 2001
    - Jaro 2001
    - 1999 - 2000
·   Tabulky a výsledky
·   Rozhovory
·   Fotogalerie
·   Video
·   Soupeři
·   FK ALEJ on Tour
·   Více fotbalu
·   Odkazy na webu
·   Guláš
·   Ankety
·   Fan shop
 

  Vyhledávání
 
 
 


B tým FK ALEJ |

Soupeři B týmu - kompletní výsledkový servis

2007-04-03   
Poslat emailem
Zde jsou abecedně seřazeni všichni soupeři s kterými jsme v rámci Hanspaulky dosud hráli(včetně sezóny a výsledku z pohledu FK ALEJ B):

Celkem k 11. kolu sezóny podzim 2008: 87 týmů


1.AK Alt - jaro 2008 1:1

1.FC Diesel - jaro 2004 3:2

1.FC-KFC - podzim 2006 4:2

ABcom - podzim 2005 1:0

Alvarez D.C. - jaro 2006 2:1

Anální ofenziva - jaro 2005 1:0

Banana Chiquita - podzim 2004 0:4, jaro 2005 0:3

Bandidoz - jaro 20075:13

Bílej balet jaro 2006 3:2

Bohemia AFK jaro 2007 5:1

Bruchos HFC podzim 2008 5:0

Colo-Colo jaro 2007 1:3

Cosmo Hagibor FC podzim 2008 2:1

Černý koně TMK jaro 2005 5:0, podzim 2005 3:2

Dejnámbůra FC podzim 2008 2:5

Dejvický expres jaro 2008 6:0k

Demínka jaro 2007 3:4

Devils of Zderaz podzim 2006 2:1

Dýně AC podzim 2005 2:2

Emergency jaro 2004 3:1

FC HaM jaro 2004 1:2

FC 1869 jaro 2008 2:2

Fernet team Říčany podzim 2004 3:0, jaro 2005 2:2, podzim 2005 3:2

Free Team podzim 2008 5:2

Gee Gee Olive jaro 2008 1:0, podzim 2008 6:0

Habet Praha FŇ jaro 2005 1:0

Hasiči Průhonice podzim 2004 3:0, jaro 2005 0:3

HNK Praha FC jaro 2004 2:1

Homidlo FC podzim 2005 4:1

Hoptajch team podzim 2007 1:0

Huňáč PK podzim 2006 2:0, podzim 2007 1:1

Hustec podzim 2006 1:1

Hustlaz Pimpz jaro 2008 1:4

Kikina bar jaro 2007 6:9

Krabice podzim 2004 6:0, jaro 2005 2:6, podzim 2005 4:2

Krušovická podzim 2006 2:5

KTB B podzim 2007 0:7

Kumpáni jaro 2008 2:1

Květák podzim 2008 0:0

Liboc United jaro 2008 5:2, podzim 2008 2:3

MAC jaro 2006 4:1

Manny FC podzim 2006 2:1

Materna Lagika jaro 2004 4:1

Monočlánek jaro 2006 1:1

Morna to zařídí FC jaro 2005 3:1

Morová rána jaro 2007 3:0

My jaro 2007 4:2, podzim 2008 4:1

Mystique Dynamo podzim 2006 2:1, podzim 2007 4:4

Nikdo nikde jaro 2006 0:5, jaro 2007 2:4

Noťa FC jaro 2005 0:1, podzim 2005 6:1

Partizan Praha podzim 2007 2:0

Pět šišek AFK podzim 2005 1:1

Polární sumci jaro 2008 9:2

Prague united podzim 2006 3:2, jaro 2008 6:0k

Pražská Hnědka DK podzim 2004 1:1

Prostoduchý zneužid jaro 2004 1:3

Ramutant CF jaro 2008 0:4

R.hvjezda Modřany podzim 2006 7:4

R.I.P. jaro 2006 5:2

Rezeda AC jaro 2004 2:3

River lejt jaro 2004 3:5, podzim 2004 0:4

Rokoko-Travel podzim 2004 6:2

Ross Crock podzim 2007 0:1

Sakostra jaro 2005 0:6 k.

SAS fans jaro 2004 0:6, jaro 2007 1:2

Sen Černý most II PG podzim 2007 8:1

Senioři Praha A podzim 2006 2:4, podzim 2007 1:0

Slavia gans jaro 2005 6:3

Sme moc jaro 2006 6:2

Sporting Ohradní TJ jaro 2004 0:3, podzim 2004 1:3

Stará dáma podzim 2004 0:1

Stars of the Shadow jaro 2004 6:0 kont.

Strašnická šlechta jaro 2007 1:3

Stříbrný hroch B podzim 2008 1:0

Stýbla Ďáblic jaro 2007 4:3

Sunar podzim 2008 1:0

Šachťor Praha CF podzim 2008 5:1

Torpedo Praclub jaro 2006 1:1

Tučňáci podzim 2007 2:3, jaro 2006 2:6

Tutto bene jaro 2006 1:1

Tycho de Brahe B podzim 2007 3:1

UNI Lužiny podzim 2006 6:1

United clans podzim 2004 4:11

Viktoria Veleslavín podzim 2004 9:0, podzim 2005 2:2, jaro 2006 2:1

Višeň podzim 2005 2:0, jaro 2006 4:2

Výtržník HFC podzim 2007 6:0k

Zoidberg FC podzim 2005 8:1
 

Diskuze k článku

\_ 2007-04-03 13:46:27   KOPR   
 2007-04-03 16:24:57   Předseda  re:  

Zobrazit/vložit příspěvky

  Tabulka 3.D ligy
 
1.
FC Debakl
 6
2.
Hajduk Hůrka A
 6
3.
1.FC Plameňáci A
 6
4.
FC Balbín
 6
5.
Řežem to United
 2
6.
Kapr Tým 86 B
 2
7.
Prague Gunners
 2
8.
FK Alej A
 2
9.
FC Youngsters
 2
10.
Normální Chlapi
 0
11.
United Clans
 0
12.
Světlušky
 0
 
  Tabulka 6.J (J19) ligy
 
1.
Troll FC
 22
2.
ABCOM
 20
3.
OOO FC
 18
4.
FK Alej B
 11
5.
Taggart
 10
6.
Tus Pelotas
 10
7.
Avengers FC
 10
8.
Profesoři
 9
9.
Deportivo bez C.
 8
10.
Prague United
 5
11.
Partizan Praha
 4
12.
Protector 1320 FC
 1
 

  Minulé kolo
 

FK ALEJ A
6:4
Atomovej Brouk
I.kolo
---------
FK ALEJ B
3-2
Pivní draci
III.kolo

 

  Příští kolo
  

FK ALEJ A
-
Power Rangers
22.9. NE 12:30

Zákostelní
-----------


FK ALEJ B
-
Brazzers Praha FC B
PO 28.9. 16:15
Děkanka
 

Copyright © 2003 - 2021 FK Alej
Created by Twinsen
Obsah by Tomie