2.kolo: FK ALEJ "A" – FC Alkohol Tea 2:3 (0:0)

Záloha: Ludva – Fantomas
Útok: Luky - Ladia
Hodnocení utkání (1 - nejhorší, 10 - nejlepší): 3
Průběh utkání:

Zápas druhého kola se hrál na našem domácím hřišti na Hanspaulce, která byla ještě zakryta nafukovací halou a tak jsme mohli zúročit získanou praxi ze zimních pravidelných fotbálků.

Bohužel jsme narazili na neoblíbeného soupeře Alkohol Tea FC, se kterým nemáme dobrou bilanci. Hrálo se vyrovnané utkání už od počátku s tím, že náš výkon byl velmi mizerný, z čehož vyplývá, že ani soupeř nijak nezářil. V první půli jsme prakticky neohrozili gólmana soupeře, největší šanci zahodil asi Pája, který nedokázal prostřelit brankáře protivníka. Naopak jsme svými školáckými chybami a ztrátami míče darovali Alkoholu během asi 5 minut hned tři loženky, které ale vychytal Nos. Nedokázali jsme vůbec podržet míč, přihrát si a už vůbec ne vystřelit mezi 3 tyče, což zákonitě vedlo k tomu, že se nebylo moc na co dívat. Když se k tomu přidal i nepřesný rozhodčí, byli jsme rádi, že se na nás nepřišli podívat žádní diváci. Poločas skončil po nemastné neslané hře 0:0.

Druhá polovina byla již bohatší na šance a objevily se i góly. Bohužel ten první padl po naší ztrátě míče, kdy si pak ani obrana nedokázala poradit s přečíslením a Nos již nemohl nic s umístěnou střelou soupeře nic udělat. Poté se hráči Alkoholu trochu stáhli a byli nebezpeční z brejků, naše nebezpečnost proti tomuto obrannému valu se bohužel rovnala nule. Jedno z těchto přečíslení skončilo druhým gólem v naší síti. Následující mírný tlak Aleje vedl pouze ke snížení na 1:2, když Fantomas protlačil propadnutý míč až do sítě. Bohužel hned po několika okamžicích se prosadil útočník soupeře a tak bylo o výsledku skoro rozhodnuto. Náš závěrečný tlak vedl pouze k dalšímu ušmudlanému gólu, když tentokráte dorážel Béda.

Druhý zápas sezóny se nám tak vůbec nevyvedl a opět jsme proti tomuto týmu nedokázali hrát fotbal za který bychom si zasloužili získat dva body. Snad se nám příště podaří navázat na první kolo a opět budeme střelecky úspěšní, abychom se mohli radovat z modrobílého vítězství.