FK Alej B - Integrita Jinonice 2:3 (1:1)
Hráno: 12. 11. 2011, 8:45, Děkanka, počet diváků: 0
Káča - Mája, Kopr, Jirka - Ivan, Ludva, Sváťa - Manics
Góly: 2 x Ludva

Nejlepší hráč utkání: nikdo

Komentář k utkání:
Zápas o naději na setrvání v 6. lize pro nás nezačal zodpovědně, když Káča přišel asi o 20 minut později a v brance musel zaskočit Jirka, na poslední chvíli již po začátku oficiální hrací doby se dostavili Manics a Sváťa, Kopr přišel včas, ale bez věcí...to soupeř se komplet s dvěma pětkami rozcvičoval již 15 minut před zápasem. V tomto duchu i začal zápas, kdy Jinonice hrály bohorovně až laxně, což hrálo v náš prospěch. Jedno takové zaváhání jsme využili a Ludvovu střelu si srazil protihráč do branky do protipohybu gólmana. Blízko gólu byl i Kopr a Manics, ale vedení jsme nezvýšili. Bohužel naopak po vystřídání gólmanů hned Káča ze strany inkasoval. Po změně stran se přeci jen začala projevovat početní převaha Jinonic a byli aktivnějším celkem, gól jsme ale dali my, když po autu Sváti si naběhl Ludva a nedal gólmanovi šanci. Když už to vypadalo, že vedení udržíme, přišla odměna soupeři za stálou aktivitu v podobě dvou gólů, každý z velkého úhlu ze strany, ale bohužel do naší branky. Standardky jsme nepohlídali dobře. Pak ještě mohl Sváťa alespoń vyrovnat, ale nebylo nám dnes přáno a tak jeho pekná střela skončila těsně nad těsně před závěrečným hvizdem. Škoda takové prohry, kdy 5 minut před koncem vedeme 2:1...

Nejlepší hráč utkání: Sváťa

Komentář rozhodčího: Průměrné utkání se šťastným koncem pro Alej.

Nejlepší hráč utkání: Kopr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání. Vítězové byli o branku pohotovější.

Góly: 0

K dalšímu zápasu sezóny jsme se sešli v početně dostatečné sestavě a rozhodně jsme chtěli vyhrát. Bohužel se k nám obrátilo nejen štěstí zády, ale i naše fotbalové (ne)umění. V prvním poločase jsme měli hned tři 100% šance, ale všichni aktéři zklamali, naopak v naší síti musel Káča lovit míč jednou ven. To když si dezorientovaný Pája dal ukázkového vlastňáka. V druhé polovině soupeř logicky zatáhl bránění a střelecky jsme se přes něj nedokázali prosadit, když i jejich gólman nebyl nijak špatný. Tristní bilanci 1 vstřeleného gólu během 5 zápasů jsme tak nevylepšili ani ve druhém poločase a tak jsme s obdrženým vlastňákem odešli opět bez bodu. Několik brejků ještě pochytal Káča, to ne že by byl úplně bez práce.