Hráno: 30.11.2013, 13:45, Běchovice, počet diváků: 0
Káča - Homolka, Káně- Ivánek, Porezz- Manics
Góly: Manics

Nejlepší hráč utkání: Káně

Komentář k utkání:
Na poslední zápas sezóny jsme se sešli bez možnosti střídání a celkem brzy se ujali vedení po rohu a několika tečích. Poté ovšem přišly dva velmi laciné góly do naší sítě. Druhý poločas jsme však odehráli na hranici našich možností a soupeře přehrávali. Dařilo se i kombinačně, hráli jsme dokonce fotbal :-) I šancí bylo opravdu hodně, ale ta koncovka, ta koncovka.... v ní jsme postupně selhávali všichni, nebo nám chyběl pověstný ždibíček síly, či přesnosti ve finální přihrávce. Vyrovnání bylo cítit ve vzduchu, ale klíčem k němu nebyla ani nařízená penalta. Z ní Porezz trefil jen tyč. Heroický výkon nakonec zakončila pojišťující branka soupeře několik sekund před koncem, kdy jsme již hráli vabank. Přesto byl druhý poločas možná i ten nejlepší za celý podzim ... Škoda nemožnosti střídání. Sezóna to byla pěkná a především postupová, je opravdu na co vzpomínat :-) Dík patří všem, kteří k ní a velkému úspěchu přispěli!

Nejlepší hráč utkání: Manics

V dalším kole by zisk bodu znamenal jistotu postupu do 6. ligy a proto všichni přistoupili k zápasu zodpovědně. Podle toho vypadal obraz hry, soupeř se prakticky do zakončení nedostal, my sice ano, ale zakončení bylo "nemotorné" a tak se šlo do poločasové přestávky za bezgólové remízy. Ve druhé půli jsme pokračovali v pozorném výkonu a dočkali jsme se zaslouženého vedení. Vítězný a postupový gól vstřelila star týmu - Manics, když míč donesl do branky na své vyvinuté hrudi. Byla to po minulé sezóně, kdy sklidil ovoce v podobě nejlepšího střelce týmu, teprve první branka tohoto playera v aktuální sezóně, za to ale nejdůležitější. Potom zaúřadoval Káně, který vyšperkoval svůj průnik do obrany Profesorů zakončením pod břevno. Dnešní soupeř byl tak definitivně sražen na kolena a skóre završil na 3:0 hlavou Jéňa po přesném hokejovém nahození Homolky. My máme postup AlÉEE! VÁLEC!

Nejlepší hráč utkání: Káně, Porezz

Zápas jsme začali nejhůře jak to šlo a sice zbytečnou ztrátou míče, která skončila gólem. Od toho se odvíjel další průběh, kdy jsme sice tlačili, soupeř ale mohl brejkovat a to bylo nebezpečné. V útoku jsme navíc byli nepřesní a tak další zbytečná ztráta míče 10 minut před koncem znamenala definitivní potvrzení druhé prohry v sezóně. Pak ještě jedna obdržená branka a mohlo se jít dnes domů. Bez gólů se vyhrávat bohužel nedá a na potvrzení postupu tak budeme muset počkat až na další dva zápasy.

Nejlepší hráč utkání: FK Alej B

První zápas ze série čtyř utkání s nejsilnějšími týmy tabulky měl nastavit pomyslné zrcadlo síle našeho mužstva. Jak to dopadlo? Do konfrontace nejdříve zasáhla dopravní situace, kdy dva hráči dorazili až v 15. minutě utkání. Mezitím ostatní kamarádi srdnatě bojovali proti početně podstatně silnějšímu soupeři, a úspěšně 1 :0. I dva opozdilci tak nakonec naskočili na kolotoč, na kterém nás zdarma soupeř díky své rychlosti, pohybu a technice téměř po celé utkání vozil. Fotbal se však hraje na branky. Porezz rozjel svou show a v rytmu písničky Dělám pohyby – nohama, zádama i hlavou ohrozil branku soupeře a byly z toho tři branky – 2:0, 3:2 a 4:3. Ty sice nejspíše nebudou aspirovat do znělek sportovních pořadů, ale počítají se. This is Hanspaulka! Soupeř byl lepší, ale Golmi v brance ještě o fous kvalitnější a počapal celou řadu šancí a nebezpečných střel. A když se k tomu přidala i příkladná bojovnost modrobílých, potřebné štěstíčko (samozřejmě jsme mu šli naproti), pár povedených akcí i podpora fotbalového Boha, vykouzlila se další výhra. Nálada v kabině výborná, pohoda. Najednou se tam objevilo i nějaké pivo. Tak zase za týden!